Něco málo o našem klubu

Náš klub se může pyšnit dlouhou historií, byl založen již v roce 1950 při DSO Dynamo Doksy. To ještě klub neměl svou vlastní kuželnu a hostoval na kuželně v Jestřebí. Vlastní kuželny v Doksech se klub dočkal 20.3. 1954 kdy bylo slavnostní zahájení a kolaudace kuželny provedené p. Šafránkem. Na výstavbě kuželny se nejvíce podíleli tito členové oddílu: p. Koželuh, Paluska, Líbal, Klaub, Vala­chy, Skála, Novák, Klaub Vladimír, Máj, Prchal, Vágner, Šverma, Fedič, Beneš, Veverka, Taran, Bartoň, Šinágl, Pelda a Barcal.

Všem těmto jmenovaným patří náš velký dík!

Vedení našeho klubu

Václav Bláha

Předseda klubu Kuželky Doksy

Kontakt: +420 730 865 065

Je aktivním hráčem našeho "Béčka"  a od léta 2021 zastává funkci ve vedení klubu jakožto předseda klubu. Stará se o jeho vedení a reprezentuje zájmy klubu ve veřejné správě.

Tereza Kozáková

Organizační pracovník klubu Kuželky Doksy

Kontakt: +420 720 636 437

Je nehrajícím, přesto však pro klub nepostradatelným článkem týmu. Má na starosti nejen finanční, ale i organizační stránku klubu, jako jsou například registrace hráčů.

Radek Kozák

Vedoucí týmu - A

Kontakt: +420 721 532 710

Přebírá zodpovědnost  vedení organizaci  v předzápasové, zápasové i tréninkové fázi.  Jeho činnosti jako vedoucí  jsou pro tým stejně důležité, jako jsou jeho výkony a čísla, kterých při zápasech dosahuje.

Martina Stachová

Vedoucí týmu - B

Kontakt: +420 601 241 745

Má na starosti naše početnější "Béčko". Zodpovídá obdobně jako vedoucí týmu-A, za předzápasovou, zápasovou i tréninkovou fázi týmu. Je spolehlivý a zapálený kuželkář.