B-tým "Byl to boj"!

16.09.2021

Ve druhém kole vyrazilo naše "Béčko", na zápas do Jablonce a jak nakonec potvrdil i výsledek, byla to pořádná bitva.

info ze dne 16.09.2021

Druhý zápas podzimní sezóny v Jablonci, byl prakticky prvním ostrým zápasem pro Dokské hráče a to z důvodu odložení úvodního zápasu na domácí půdě. Že se jednalo o první zápas, nasvědčoval i fakt, že se hráči po zápase potýkali se svalovou únavou a někteří i se zraněním.

"Kvůli COVIDU nebylo možné tolik trénovat a to se dost projevuje na herní pohodě a rozehranosti nás všech."

Václav Bláha st. si jde pro první výhru v prvním zápase tohoto roku.

Říká druhý nasazený hráč zápasu, Václav Bláha starší, který ve svém prvním utkání sezóny porazil soupeře 379 ku 332.

Předchozí zápas se nesl v podobném duchu, ve kterém nakonec šťastnější Martina Chadrabová porazila soupeře těšně 371 ku 363. Do takto rozjetého zápasu přidal další cenné vítězství třetím zápasem Aleš Stach, kdy porazil rozdílem sedmi kuželek 366 ku 359 domácího Dana Hokynáře. Po třech výhrách bylo celkové vítězství našeho "Béčka" v Jablonci na dosah, ale posledním zápasem vzal trumfy z ruky Dokským hráčům Kuna Josef, který přehrál Kateřinu Stejskalovou 436 ku 338 a tak se naše "Béčko" muselo v Jablonci smířit pouze s remízou.

Natáhla jsem si sval už v úvodu utkání a pak už jsem to musela nějak doházet. Je to škoda a mrzí mě to za náš tým, mohli jsme odjet z Jablonce jako vítězové, takhle se musíme spokojit s remízou,"

říká Kateřina Stejskalová, vedoucí B-týmu.

Budeme věřit v úspěch v nadcházejícím kole, kdy se "Béčko" představí na domácí půdě a bude hostit Dynamo Liberec-B.