A-tým přivezl výhru z Liberce!

17.09.2021

Po smolné remíze B-týmu z předchozího dne, byla řada na "Áčku" poprat se o body v Liberci.

info ze dne 17.09.2021

Pro Dokský A-tým byl zápas v Liberci obdobně jako zápas "Béčka" v Jablonci prvním ostrým zápasem v této sezóně.

Do útrob Libereckého stadionu se vydalo Dokské "Áčko" poprat o výsledek v sestavě: Jiří Klíma, Natálie Kozáková, Václav Paluska a Radek Kozák.

Že je těžké v Liberci bodovat, to asi uzná každý kuželkář v kraji, nicméně hned na úvod naházel Jiří Klíma krásnou pětistovku, která jakoby nakopla všechny nadcházející zápasy a v Liberci se tak naskytla krásná kuželkářská podívaná.

Jiří Klíma demonstruje naházené zápasové číslo a to rovných 500

V druhém zápase se podařilo Natálii Kozákové naházet krásných 421 a porazit tak soupeřku s rozdílem skoro 90 kuželek. Takto dobře rozehraná bitva přinesla psychickou pohodu do třetího zápasu Václavu Paluskovi, který s číslem 474 nedal soupeřovi sebemenší šanci.

Maličkou kaňku do jinak čistého štítu Dokských hráčů v Liberci, zasadil v posledním zápase Vojtěch Trojan, který famózním číslem 502 přehrál Radka Kozáka.

Naštěstí výkon Vojtěcha Trojana neměl na celkový výsledek už žádný vliv a Dokské "Áčko" se tak mohlo radovat z celkové výhry.

"Jsme rádi, že se nám tu povedlo urvat body a že nám to tam všem dneska padalo. V Liberci se moc často nevyhrává, o to víc nás dnešní výhra těší!"

Říká Jiří Klíma, vedoucí A-týmu.

Doksy A , bude v nadcházejícím zápase hostit silný celek Spartak Chrastava a to v Sobotu 25.09.2021 od 09:00 h

Budeme věřit, že i v Doksech předvede domácí celek skvělý výkon a připíše další body do tabulky.