EURO HRY v Doksech již po sedmnácté

13.09.2021

Ve dnech 27-29.08.2021 proběhl již sedmnáctý ročník EURO HER v Doksech, který vždy přiláká velký počet sportovních nadšenců do našeho malého města. Jako obvykle byly jednou z hlavních disciplín kuželky a proto se i naše Dokská kuželna stala soutěžním stanovištěm pro 82 přihlášených družstev.

"Dozor nad průběhem jednotlivých zápasů opět vykonávali naši nejzkušenější hráči klubu"

Rozhodčí na fotce: Jaruška Vacková, Václav Paluska

Bude Dokská kuželna hostit EHD i po osmnácté?

To prozatím zůstává velkou neznámou. Přestože se kuželna těší stálému zájmu, budoucnost dalšího poskytování jejích prostor a možnosti využívat ji je velmi nejistá a to především z technických důvodů. Kuželna bohužel není nejmladší a ač neradi, musíme si přiznat, že nám pomaličku ale jistě dosluhuje. Nejde ani tak o prostory a její zastaralou izolaci, či nákladnost vytápění, ale zejména jsou to právě časté technické a elektronické výpadky přímo na dráhách kuželny, které již několikrát nemile ovlivnili vývoje mnoha zápasů. Proto pěvně doufáme, že se nám do budoucna podaří technický stav kuželny zlepšit, abychom i nadále mohli veřejnosti poskytovat zábavu, které hraní kuželek zcela jistě přináší.