"Á" tým v dohrávce proti Šluknovu bodoval a stále se vyhřívá na špici tabulky

03.03.2022

V úterní dohrávce odloženého zápasu mezi domácím "A" týmem a hostujícím Šluknovem došlo k vyrovnaným výkonům a zajímavé podívané.

Výhodou pro domácí celek byla kromě domácí kuželny, také hlasitá podpora přihlížejících osob na kuželně, kterých byl v ochozech klubovny hezký počet.

Do úvodu dějství nastoupil jako první hráč domácího celku Jiří Kuric, který se postavil dobře hrajícímu soupeřovi Petrovi Tichému. Oba hráli velice vyrovnanou hru, kterou nakonec v první bod proměnil domácí "Kůra" s počtem naházených 428 kuželek oproti 415 naházených soupeřem.

Jiří Kuric (v levo) se soupeřem Petrem Tichým

Do druhého utkání za domácí celek nastoupil Jakub Šimon a oponentem mu byla Věra Navrátilová. I toto dějství bylo divácky velice atraktivní. Jakub umí zahrát vysoká čísla a tak si většina přihlížejících nepřipouštěla velké drama, nicméně Jakubovi štěstěna nepřála a soupeřovi se tak naskýtala možnost Kubu přehrát. Díky bohu pro domácí ani soupeřovi nepadala čísla zrovna tak, jak by si soupeř přál a po těsném výsledku 377 -368 se z výhry a dalšího bodu mohli radovat domácí.

Chvíle klidu a vidinu celkové výhry pro domácí přinesl až třetí zápas ve kterém Radek Kozák přehrál soupeřku Anitu Morkusovou o 29 kuželek a s krásným konečným číslem 419 tak přinesl další, celkově třetí výhru v řade pro domácí celek.

Posledním hráčem z řad domácích, který zasadil soupeřovi smrtící ránu byl Václav Paluska. Ten s číslem přesahující čtyřstovkovou hranici porazil rozdílem 32 kuželek jindy velice dobře hrajícího soupeře Dušana Knoblocha.

Hráči našeho "Áčka" svými dlouhodobě kvalitními výsledky dokazují, že jim právoplatně patří aktuálně první místo v tabulce.

Smekáme před skvělými výkony všech hráčů a přejeme jim do dalších bojů hodně štěstí.